Wrocławski marsz sponsorowany

Znajdujesz się na

W 2018 roku 21 marca było bardzo zimowo. Pamiętacie? Ale jak co roku przyszła wiosna! Zwłaszcza serca były gorące – dzięki Wam. Tak nasz MARSZ relacjonowały media.

Wspólnie spędziliśmy ten dzień w najlepszy sposób – dedykując go chorym dzieciom. To ważne, żeby jak najmłodsi ludzie potrafili się dzielić swoim czasem, uwagą i materialnym wsparciem z tymi, którzy tego potrzebują. Tak stajemy się wartościowymi ludźmi.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, determinację (nie zawsze było łatwo prosić sponsorów o wpłaty, a niektórzy żeby dojechać do nas musieli wstać bardzo wcześnie) i ciągle wielkie i otwarte serca. A oto wynik. 

Dzieciom i młodzieży udało się zebrać aż  89 884,84 zł! Biegający dorośli zebrali 2 230 zł. Na dzisiaj zakończyliśmy bieg kwotą  92 114,84 zł! Bardzo dziękujemy za Waszą niespożytą energię i nieustająco dobre chęci! Powspominajcie: 
http://www.hospicjum.wroc.pl/galeria/wroclawskie-bieg-sponsorowany-2018-galeria

Szczególnie dziękujemy Nauczycielom, którzy byli koordynatorami biegu w swoich placówkach. To odpowiedzialna i piękna praca pokazywać dzieciom i młodzieży jak mogą spożytkować swój potencjał, dopingować ich, a przede wszystkim – dawać przykład. Bardzo to cenimy i szanujemy.

Jak zawsze niezawodnie wystartowało na swoim podwórku Przedszkole nr 4 z Bolesławca

Cały dochód z biegania przeznaczamy na cele statutowe fundacji, a w szczególności na opłacenie chorym dzieciom wyjazdów na wakacyjne turnusy rehabilitacyjne i odpoczynek. Bardzo tego potrzebują, by pobyć z rodziną w  innym miejscu niż dom, by popatrzeć na morskie fale lub piękną zieleń lasów.

Dziękujemy wolontariuszom szkolnym i ich opiekunom, wolontariuszom Fundacji i wolontariatowi pracowniczemu, Hali Stulecia, Orbis S.A Oddział Sofitel Wroclaw, InMed Karczewscy. Dziękujemy tym, którzy sa z nami od lat. I tym, którzy pierwszy raz biegali i pomagali

Mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku, aby powitać wiosnę w ruchu!