O Fundacji

Dzięki 1,5% z podatków pomagamy nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom z Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

Znajdujesz się na

Przekaż 1,5% podatku dla Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”!

1,5% – tak niewiele i jednocześnie… tak wiele! Na początku każdego roku kalendarzowego stajemy przed obowiązkiem rozliczenia się z podatków. Chyba rzadko proces wypełniania formularzy PIT kojarzy się z… pomaganiem!

Tymczasem by przekazać 1,5% swojego podatku, a tym samym realnie wesprzeć Fundację „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”, trzeba naprawdę niewiele. Wystarczy wejść na stronę jedenprocentdladzieci.pl i skorzystać z dostępnych na niej opcji rozliczenia PIT za miniony rok.

Jak oddać 1,5% na Fundację
„Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”?

Krok 1

Oblicz 1,5% kwoty podatku

Krok 2

Wpisz numer KRS Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”: 0000 287 982

Krok 3

Wyślij rozliczenie

Kto może oddać 1,5% podatku? 

1,5% z podatku na rzecz dowolnej Organizacji Pożytku Publicznego (Fundacja „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci” jest OPP) mogą przekazać pracownicy, ryczałtowcy, przedsiębiorcy, gracze giełdowi, osoby sprzedające nieruchomość.

Dlaczego warto podzielić się 1,5%?

To nic nie kosztuje! Możesz zdecydować, czy 1,5% Twojego podatku zasili konto organizacji, czy zostanie przekazany do budżetu państwa. Wybierając świadomie organizację, której przekażesz 1,5% – zmieniasz czyjeś życie.

Dzięki wpłatom z 1,5% w Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci” możemy świadczyć bezpłatną opiekę dla dzieci i ich rodziców. To opieka medyczna, niemedyczna, pomoc wolontariuszy. Wspólnymi siłami dbamy o to, by dziecko i rodzice mieli jak najbardziej komfortowe warunki życia, mimo trudności, jakie im towarzyszą.

Poznaj historie naszych podopiecznych, którym pomagamy dzięki pozyskanym z 1,5% środkom.

KRS naszej Fundacji
0000 287 982