Wizytacja Premiera na budowie Domu Opieki Wyręczającej

W dniu dzisiejszym na terenie budowy Domu Opieki Wyręczającej we Wrocławiu złożyli wizytę p. Premier Mateusz Morawiecki, p. Poseł Mirosława Stachowiak-Różecka, p. Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski i p. Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski.

Spotkaniu towarzyszyła konferencja prasowa, licznie zgromadzeni goście, gospodarze i przedstawiciel firmy wykonawczej p. Bartosz Warelis.

Dzięki dofinansowaniu 7 milionów złotych z budżetu państwa, które zapoczątkowała zgłoszeniem poprawki budżetowej na rok 2021 p. profesor Alicja Chybicka, budowa nabierze jeszcze szybszego tempa. Fakt ten, daje nadzieję na chwilę oddechu dla ro+dziców dzieci hospicyjnych i szalenie cieszy przedstawicieli Rady Fundacji p. Bożenę Szawlis i Prezes naszej Fundacji p. Beatę Hernik-Janiszewską.

Dziękujemy wszystkim dotychczas zaangażowanym w to przedsięwzięcie i zachęcamy do wsparcia tej jakże ważnej dla Rodzin dzieci hospicyjnych inicjatywy!

👉 https://zrzutka.pl/3ezhbr