V Halowe Mistrzostwa Polski Artystów

Znajdujesz się na

Święto tenisa za nami. I choć emocje już opadły, zastrzyk pozytywnej energii wciąż się w nas utrzymuje! 

Wymagający czas pandemii nie przeszkodził Radkowi Bieleckiemu z Kabaret Neo-Nówka w organizacji turnieju w tenisie ziemnym, który był dedykowany naszym podopiecznym. Szacun! 

Mimo braku publiki na kortach Redeco przy ul. Hallera, słyszalne były oklaski, dopingujące śpiewy i niekończące się salwy śmiechu. Zresztą trudno o inny przebieg wydarzeń, jeśli większość zawodników stanowił trzon polskiego kabaretu. Walki były zacięte, wartkie i emocjonujące, no ale jak to w życiu bywa, zwycięzca może być tylko jeden. 

I tak, w kategorii open najlepszy okazał się Bartek Pietsch, a kat. 60+ Grzegorz Poloczek 🏆 Poza tym, świetnie bawiliśmy się obserwując gry deblowe, gdzie na korcie zagościły również Panie m.in. Agata Werbińska! Mixta wygrała Pani Agata w duecie z Karolem Strasburgerem. 

Mimo sporego wysiłku nie narzekamy, bo przecież wspaniale jest poczuć namiastkę normalności w tych nienormalnych czasach. 

Chapeau bas dla zawodników za wsparcie i świetne widowisko. Dziękujemy wszystkim, którzy podali pomocną dłoń i przekazali datki do fundacyjnej puszki. 

Gośćmi wydarzenia byli:  Soroptimist International of Poland, Robert Janowski, Mariusz Kałamaga, Przemysław Sadowski, Mezo, Liber, Kabaret Neo-Nówka, Karol Strasburger, Tomasz Sętowski

Kamil Piróg, Marcin Piotrowski, Radek Bielecki, Bartek Pietsch, Aleksander Adamczyk, Wojciech Dąbrowski, Marcin Piotrowski i Przemysław Żejmo. 

Na pierwszy ogień Turniej dziecięcy o “Rakietę Huberta Hurkacza”. Dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych 2012 i 2013/2014 oraz w kategorii OPEN. 

Rakieta trafiła do Dawida Pawlickiego z Poznania. Dziękujemy Hubertowi za wsparcie turnieju. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za super rywalizację i doping. Dziękujemy trenerowi Robertowi Gładyszakowi za sprawne przeprowadzenie zawodów i wszystkim którzy pomagali w liczeniu punktów. Widzimy się za rok!

Gratulujemy zwycięzcom poszczególnych kategorii. Jesteśmy przekonani że dobro wraca. Wy jesteście tym dobrem.