Rozliczamy PITy za 2020 rok

Znajdujesz się na

Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu deklaracji podatkowej za 2020 rok?

Przeraża Cię rozliczenie roczne? Spokojnie! Spieszymy z pomocą!

Prześlij niezbędne dokumenty i dane na: magda.hatamnejad@hospicjum.wroc.pl

w tytule wiadomości wpisz: AKCJA PIT.

AKCJA TRWA OD 1 MARCA 2021 DO 15 KWIETNIA 2021.

ZASADY:

Rozliczamy tylko dochody związane z wykonywaniem pracy:

– umowa o pracę

– umowy zlecenia

– renty

– emerytury

– zasiłki itp.

BEZPŁATNIE:

Rozliczenie jest bezpłatne pod warunkiem przekazania 1% na Fundację Wrocławskie Hospicjum dla dzieci, czyli wpisanie w rozliczeniu KRS 0000 287 982, dla wszystkich osób powyżej 26 roku życia przy jednoczesnej wysyłce deklaracji do Urzędu Skarbowego.

ODPŁATNIE:

a) 35 PLN jeśli nie wychodzi z rozliczenia 1% lub podatnik chce przekazać swój procent na inny cel, a także dla osób poniżej 26 roku życia, oraz osób, które chcą tylko wydruk (bez wysyłki elektronicznej).

b) osoby osiągające dochody za granicą płacą – 80 PLN (jeżeli przychody są z jednego kraju), jeżeli więcej + 50%, czyli 40 zł opłaty dodatkowej za każdy następny kraj. Jeśli podatnik przekaże naszej Fundacji 1%. otrzyma 50% rabatu.

Pamiętaj o komplecie dokumentów, czyli PITy od pracodawców za 2020 r. oraz PIT za rok 2019, celem umożliwienia wysyłki zeznania podatkowego do Urzędu Skarbowego.

Szczególowe informacje pod numeremi telefonów: 665 614 145 oraz 516 290 600