Podsumowanie akcji Pola Nadziei 2021

Znajdujesz się na

Kochani wolontariusze!

Pola nadziei zakwitły dzięki Wam!  Czas Pandemii w  roku szkolnym 2020/21 był ponownie ogromnym sprawdzianem dla organizacji wszystkich wydarzeń w naszej Fundacji. Jednak udało nam się podziałać w nowej rzeczywistości.  Wasze serca i chęć działania na rzecz naszych Podopiecznych są dla nas odzwierciedleniem wytrwałości i dobra.  Mimo przeciwności zrealizowane zostały kwesty indywidualne placówek oraz kwesty przy parafiach. Prelekcje edukacyjne odbywały się w  uszczuplonej formie online. W Centrum Handlowym Magnolia Park również mieliśmy okazję być z naszą „ żółtą energią”, oczywiście w reżimie sanitarnym. Część żonkili zostało zerwanych i rozdanych, dało to tym samym wiele powodów do nadziei na lepsze jutro.

Jak widać wszystko jest możliwe dzięki waszemu wsparciu! Prowadzenie zbiórek online, kwest indywidualnych, zaangażowanie wolontariuszy w inne formy pomagania oraz nowe pomysły realizacji dały szanse aby Pola Nadziei zakwitły  i w tym roku w ludzkich sercach.

Serdecznie dziękujemy za obecność, wsparcie, czuwanie nad przebiegiem akcji, każde dobre słowo oraz nawet najdrobniejsze gesty serdeczności. Dzięki waszej pomocy nasze dzieci nadal mają szanse na lepsze życie i uśmiech na twarzy.

W tym roku szkolnym zebraliśmy wspólnie piękną kwotę 63 908,90 .  Wielkie dzięki za wszystkie środki, które trafiły do naszych puszek tradycyjnych czy wirtualnej zrzutki są dla naszych Podopiecznych cennym darem prosto z waszych serc!

Poza tym odbyła się 11 edycja konkursu plastycznego i literackiego „Żółty żonkil symbolem życia”, prace zwycięzców obu konkursów będą umieszczone w kolejnej edycji kalendarza na rok 2022.

Mamy nadzieję, że wasze przyszkolne ogródki z żonkilami i serca są gotowe na nowe działania w kolejnym roku szkolnym 2021/22!  Zostańcie z nami!