Podsumowanie akcji American Cars Mania

Znajdujesz się na

Za nami fenomenalne wydarzenie American Cars Mania, które odbyło się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu w dniach 20-22 sierpnia.

Nasza Fundacja była partnerem wydarzenia a w strefie dla dzieci proponowaliśmy wiele atrakcji dla najmłodszych. Były m.in bule, łucznictwie, unihokeju, turn ball, roll bol. Dodatkowo mieliśmy aktywności dla najmłodszych: fotościenkę, duże Lego, rysowanie, kolorowanki, bujaki, kręgle oraz nasze bańki mydlane.

Oprócz zajęć sportowych, na naszych stoiskach można było skorzystać z malowania buziek, tatuaży brokatowych czy zapleść kolorowe warkoczyki. Przeprowadziliśmy kiermasz książek dla dzieci i dorosłych. Był z nami również krasnal Pomagajek wraz ze swoimi niosącymi dobro produktami.

Wszystko to świetnie współgrało z niepowtarzalnym charakterem imprezy. Amerykańskie samochody, uśmiechnięci oraz otwarci ludzie, koncerty i pyszne jedzonko sprawiły, że na wydarzeniu pojawiły się tłumy ludzi. Organizatorzy ponownie stanęli na wysokości zadania i ich zaangażowanie można było dostrzec gołym okiem.

Jednak nasze stoisko nie byłoby tak wspaniałe, gdyby nie nasi cudowni wolontariusze, którzy zajęli się obsługą strefy dla dzieci i swoim przykładem świecili wśród rzeszy ludzi. Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami i zawsze możemy na Was liczyć, za Wasz czas, energię i serca jakie wkładacie w dobre uczynki!

Chcemy serdecznie podziękować nie tylko organizatorom ale wszystkim tym, którzy realizując wrzutkę do puszki wsparli naszą organizację. Dzięki Wam dzieciaki będą miały szanse na lepszą opiekę oraz szerokie uśmiechy.

Podczas wydarzenia udało się uzbierać kwotę ponad 10 tysięcy złotych! Dziękujemy!