Piknik Rodzinny w Żmigrodzie

Znajdujesz się na

W sobotę 22 kwietnia, na terenie Domu Opieki Wyręczającej w Żmigrodzie, odbył się radosny Piknik Rodzinny.
Rodzice noszący się z zamiarem skorzystania z możliwości powierzenia swojej pociechy na kilka/naście dni w profesjonalne ręce opiekunów, mogli porozmawiać z personelem ośrodka, koordynatorem projektu, zadać nurtujące ich pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości. Mieli także świetną sposobność, by obejrzeć wyposażone wnętrza budynku i pospacerować w przylegającym do ośrodka parku i porozmawiać z zadowolonymi rodzicami, którzy już skorzystali z tej formy wsparcia .
Chcieliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i zaprezentować naszą placówkę, która świadczy usługę całodobowej opieki wytchnieniowej.
Kwietniową sobotę umiliły zarówno dzieciom i dorosłym bańki giganty, nasi niezawodni wolontariusze zaplatali dzieciaczkom warkoczyki, malowali buźki i robili brokatowe tatuaże.
Na naszym pikniku nie zabrakło zabawek oraz prezentów dla naszych małych gości. Zabawy, gry plenerowe oraz quizy, były szansą zdobycia wspaniałych nagród.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas i do zobaczenia!

Projekt Amor Vincit Omnia realizowany jest z funduszy UE i potrwa jeszcze do września 2023 r. Kalendarz zapełnia się szybko, dlatego zachęcamy do szybkiej decyzji związanej z rezerwacją terminów. Więcej szczegółów i dokumenty rekrutacyjne znajdziecie o TU