Nadzieja Zamiast Bukietu

Nadzieja zamiast bukietu

Planujesz ślub? Chcesz podzielić się swoją radością? Zamień bukiet na nadzieję!
 
Akcja NADZIEJA ZAMIAST BUKIETU jest prowadzona przez Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci od czerwca 2010 roku. Dzięki życzliwości młodych par zbieramy pieniądze dla podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Wpływy pieniężne przeznaczane są na turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Zamiast wydawać pieniądze na okazałe wiązanki, można podarować je naszym małym pacjentom - dzieciom z domowego hospicjum. Zachęcamy przyszłych nowożeńców do włączenia się w naszą akcję.
 
A jak to zrobić? To proste!
  1. Podejmij decyzję, czy chcesz zamienić kwiaty na pomoc dzieciom.
  2. Wydrukuj bilecik, który możesz dołączyć do zaproszeń ślubnych.
    bileciki do pobrania
  3. Zebrane pieniądze możesz przelać na nasze konto:
    69 1140 1140 0000 2052 8800 1001 (PLN)
    z dopiskiem "Nadzieja zamiast bukietu" lub skontaktować się z pracownikiem Fundacji w celu ustalenia najwygodniejszego sposobu przekazania pieniędzy.

Jeśli Waszym życzeniem będzie obecność naszych Wolontariuszy podczas ceremonii ślubnej, którzy zbiorą pieniądze do puszki, prosimy o kontakt.

Fotografia czyniąca dobro.

Nawiązaliśmy współpracę z panem Michałem Szkudlarkiem, który zaoferował wesprzeć naszych podopiecznych. Od wielu lat p. Michał zajmuje się fotografią i obróbką obrazu. Jak sam pisze:

"Chciałbym, aby moja pasja fotografa mogła chociaż w minimalny sposób pomóc dzieciakom. Cały dochód ze zdjęć, które będę robił, chcę przeznaczyć na pomoc dzieciakom. Niestety nie będzie on na tyle duży, że pozwoli mi na zakup specjalistycznego sprzętu ratującego życie, ale na książki, filmy, gry, sprzęt audio-wideo dla dzieciaków wystarczy."

Chore dziecko, tak jak i zdrowe, potrzebuje zabawy i radości. Dobra kondycja psychiczna pacjenta odgrywa ogromna rolę w walce z chorobą!

 

Nowożeńcom polecamy szkudlarek.org

fotografia szkudlarek

Michał Szkudlarek fotografia ślubna i okolicznościowa

kwiaty więdną - nadzieja jest wieczna

Kontakt:

795 524 909

sluby [at] hospicjum.wroc.pl