Kup Pani Książkę – Podsumowanie Akcji

Znajdujesz się na

W poniedziałek 7 marca zakończyliśmy kolejną edycję kiermaszu KUP PANI KSIĄŻKĘ.

Czterodniowe wydarzenie jak zwykle cieszyło się sporym zainteresowaniem. Sympatycy dobrej lektury i tym razem nie zawiedli. Cieszymy się, że dzięki naszej akcji książki trafiły w dobre ręce i zyskały drugie życie. Lecz co najważniejsze, dziękujemy że nie zapomnieliście o celu jakiemu przyświecało owo wydarzenie. Mimo trudnej sytuacji geopolitycznej, której jesteśmy świadkami, wszyscy otworzyli szeroko serca na potrzeby naszych 65. nieuleczalnie chorych podopiecznych , którzy na realną pomoc nie mogą czekać.

W ciągu czterech dni trwania kiermaszu zebraliśmy 15 829,84 zł

Gorąco dziękujemy wszystkim osobom, które odpowiedziały na nasz apel i podarowały cząstkę swojej biblioteki a swoje półki zapełniły nowymi zdobyczami. Dziękujemy Kino Nowe Horyzonty, które od początku i nieustannie wspiera nasze akcje, odpowiadając na każdą naszą prośbę chęci zorganizowania kiermaszu słowami: „TAK. NIE MA SPRAWY!”

Kłaniamy się nisko naszym Wolontariuszom, bez których przygotowanie wydarzenia na taką skalę nie byłoby możliwe. I „last but not least”, ogromne podziękowania ślemy naszym przyjaciołom DA Nieśmiertelni z Akademii Wojsk Lądowych, którzy dosłownie przenoszą dla nas góry…książek.

Pamiętajcie! Jeżeli jesteście w trakcie ciekawej lektury, a po jej zakończeniu chcielibyście ją nam przekazać 😊 jesteśmy otwarci na każdą pozycję.

Już dziś zapraszamy na jesienną edycję Kup Pan Książkę, która zaplanowana jest w Kinie Nowe Horyzonty w dniach 25 – 28 listopada.

Do zobaczenia!