How can I help?

Każdy pomaga tak, jak może! Wspierając działania wrocławskiego hospicjum, otaczasz opieką nieuleczalnie chore dzieci.

Znajdujesz się na

JAK

Ty możesz pomóc

Wspieraj nas finansowo

Dzięki wsparciu finansowemu, które otrzymujemy od ludzi dobrej woli, możemy zapewniać naszym podopiecznym – nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom – odpowiednie wsparcie.
Konsultacje ze specjalistami, opiekę pielęgniarki, psychologa, dostęp do rehabilitacji czy leków.

Zostań wolontariuszem

Wolontariat w Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci” zrzesza ludzi, którzy chcą w wolnym czasie zrobić bezinteresownie coś dobrego dla innych. Pomagają na różne sposoby i z różną intensywnością.

Przekaż 1% podatku

1% – tak niewiele i jednocześnie… tak wiele! Na początku każdego roku kalendarzowego stajemy przed obowiązkiem rozliczenia się z podatków. By przekazać 1% swojego podatku, a tym samym realnie wesprzeć Fundację „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci” – trzeba naprawdę niewiele.

Przekaż darowiznę rzeczową

Rola domowego hospicjum nie kończy się na opiece medycznej. Równie ważna jest pomoc socjalna i psychologiczna, którą otaczamy całą rodzinę chorego dziecka. Możesz przekazać nam darowizny rzeczowe od mebli po chusteczki pielęgnacyjne lub cokolwiek, co może urozmaicić czas naszym małym pacjentom i ich rodzinom.

Sklepik

Już niebawem uruchomimy sklep, w którym można będzie zakupić artykuły związane z naszym hospicjum. Cały dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na bieżące działania Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Jeśli chcesz otrzymać informację zaraz po uruchomieniu sklepu, zapisz się do newslettera.

Charytatywne karnety świąteczne

Już teraz jednak możesz zadbać o miły gest – to kilka słów, kilka życzeń na kartce lub e-kartce, wysłanej z bezpiecznej odległości.
Kupując Charytatywne Karnety Świąteczne, robisz podwójne dobro: pomagasz Wrocławskiemu Hospicjum dla Dzieci w tym trudnym, pandemicznym czasie i dbasz o relacje z ważnymi dla Ciebie ludźmi, w bezpiecznych warunkach!

Zapisz się do newslettera

Chętnie będziemy Cię informować o działaniach Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”. 
Zostaw swój adres e-mail, a już wkrótce na skrzynce znajdziesz pierwszą wiadomość!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci..., z siedzibą we Wrocławiu (50-260), przy ul. Jedności Narodowej 47/47A/49A (zwana dalej: Fundacją), drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie powyżej adres e-mail informacji dotyczących działalności i aktywności Fundacji, w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U.2020.344 t.j. z dnia 2020.03.03 ze zm.). Szczegółowe informacje w związku z korzystaniem z praw osób fizycznych dotyczących ochrony danych osobowych są zawarte w Polityce prywatności. więcej