Za nami Halowe Mistrzostwa Polski Artystów

Znajdujesz się na

Pierwszy weekend nowego roku to dla ekipy Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci czas intensywnych działań. Już po raz czwarty spotkaliśmy się na kortach tenisowych Machpoint, gdzie artyści mieli okazję rywalizować ze sobą i wspierać jednocześnie nasze hospicjum.

Imprezie jak zawsze towarzyszyło masę innych atrakcji. Poza turniejami tenisa w kategoriach kobiety, open, debel i senior, odbyły się również zawody dla najmłodszych. Dodatkowo jak co roku artyści gościli również w Kobierzyckim Ośrodku Sportu i Rekreacji, gdzie rozegrali charytatywny mecz piłki ręcznej z drużyną KPG Gminy Kobierzyce.

W tym roku pojawiliśmy się również w Alei Bielany, gdzie zorganizowaliśmy Tenisową Aleję Gwiazd. Każdy odwiedzający galerię mógł wziąć udział w zabawach, mini turniejach z nagrodami, oraz spotkać artystów biorących udział w turnieju.

Nasi wolontariusze mieli pełne ręce roboty i musieli rozdzielić się na kilka miejsc. Pilnowaliśmy przebiegu meczów tenisa, zliczaliśmy punkty, prowadziliśmy kwestę. Zajmowaliśmy się również kibicowaniem podczas wszystkich rozgrywek, a także byliśmy odpowiedzialni za organizację atrakcji podczas działań w Alei Bielany.

Dzięki zaangażowaniu artystów i wsparciu wszystkich odwiedzających udało się nam uzbierać do puszek 11 492,75 zł. Te pieniądze umożliwią nam opiekę nad naszymi pacjentami i zapewnienie im radości każdego dnia. Dziękujemy serdecznie za otrzymane wsparcie.

Teraz tylko pozostaje trenować, bo widzimy się już za rok.