Dzień Dziecka w Fundacji

Znajdujesz się na

11 czerwca, po pandemicznej przerwie, w końcu udało się nam spotkać i celebrować obchody DNIA DZIECKA w plenerze!

Wielokrotnie podkreślaliśmy, że dla naszej organizacji jest to wyjątkowe święto.Na wstępie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tego spotkania i za tak liczne przybycie. A teraz do konkretów!

W malowniczej przestrzeni udostępnionej nam przez Dom Chłopa – Koło Gospodarzy Miejskich zebrało się niemal sto osób!

Nasi najmilsi podopieczni ze swoim rodzeństwem, rodzicami, opiekunami, oraz liczna grupa wolontariuszy i pracowników fundacji.

Nasyceni pyszną grochówką zapewnioną przez gospodarzy, wytrawnymi przekąskami zapewnionymi przez wolontariuszy @KPMG oraz słodkościami z @Piekarnia Jul-ka, w piknikowej atmosferze, przy pięknej pogodzie, rozpoczęliśmy świętowanie.

Jak zawsze ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyło się malowanie buziek, plecenie warkoczyków. Wolontariusze z KPMG poprowadzili warsztaty dekorowania pierniczków. @Kaczki Dziwaczki imprezy dla dzieci Animatorki dla dzieci prowadziły animacje. Oprócz quizu dla dzieci zadbaliśmy też o dorosłych, którzy również za dobre odpowiedzi otrzymali drobne nagrody.

Aaaaa no i wata cukrowa finezyjnie kręcona przez Kasię. Dziękujemy Wojszycka Sóweczka za udostępnienie nam tej magicznej maszyny, która dała naszym gościom taką moc słodkiej frajdy!

Kulminacyjnym punktem było oczywiście rozdawanie prezentów!

Z tego miejsca dziękujemy WSZYSTKIM, dzięki którym wypełnienie worków prezentami było możliwe. Jak zawsze nie zawiedliście!

Podarowaliście dzieciakom moc szczęścia! DZIĘKUJEMY!

Tak duża impreza nie udałaby się bez wolontaryjnego wsparcia. Jak zawsze na wysokości zadania stanęli nasi wolontariusze akcyjni. Ponadto swą pomoc zaoferowali nam:

Uczniowie z Zespołu Szkół Gastronomicznych prężnie działający w naszym gastro pod czujnym okiem swojej mentorki Pani Basi.

Ewelina z Credit Suisse która na twarzach dzieciaków wymalowała rzeczy o którym artystom się nawet nie śniło.

Studenci Uniwersytetu Wrocławskiego z Projektu Wymiany Miedzynarodowej ERAZMUS.

Jesteście cudowni!