Zaproszenie na 4.Kongres NGO

Szanowni Państwo,

Jako jeden ze współorganizatorów mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 4. Kongresie Wrocławskich Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się w terminie 17.-20. czerwca 2020r. Tegoroczny temat przewodni to „Społeczeństwo obywatelskie wobec kryzysu w demokracji”. W załączeniu agenda wydarzenia. Chcemy wspólnie spojrzeć na drogę, którą przemierzyliśmy i zastanowić się nad wyzwaniami, jakie stawia przed nami przyszłość, szczególnie w kontekście solidarności, dialogu i odpowiedzialnego obywatelstwa. 4.Kongres odbędzie się w wirtualnej przestrzeni online.

Do uczestnictwa w nim zachęcamy przedstawicieli wrocławskich i działających w naszym mieście stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, ruchów miejskich, a także społeczników, osoby reprezentujące biznes i administrację publiczną oraz tych, którzy chcą poznać organizacje pozarządowe Wrocławia.

Rejestracja Państwa udziału odbywa się poprzez formularz na stronie www.wro-ngo.pl oraz aktywny link w przesłanej agendzie.

Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonać w terminie do 14 czerwca.

Zachęcamy również do polubienia naszego wydarzenia na Facebooku - 4. Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych , w którym publikujemy na bieżąco wszelkie informacje i komunikaty związane z Kongresem.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

- Udział w 4. Kongresie Wrocławskich NGO jest bezpłatny.

- Transmisje będziemy przekazywać prosto z Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych  Czasoprzestrzeń w Zajezdni Dąbie pod linkiem:https://www.facebook.com/KongresWroclawskichOrganizacjiPozarzadowych

Do zobaczenia na 4. Kongresie Wrocławskich Organizacji Pozarządowych!