X Jubileuszowy Koncert Noworoczny na Uniwersytecie Przyrodniczym za nami

Podczas koncertu udało się zebrać 62 835,32 złotych z aukcji, puszek i sprzedaży katalogów. Żywiołowy Marek Obszarny, fantastyczny Artur Andrus i Chór Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz fantastyczna publiczność sprawili, że X Koncert Noworoczny był wielkim sukcesem.

W dniu 26.02.2019 Pani Prezes Beata Hernik-Janiszewska odebrała z rąk Pana rektora Uniwersytetu Przyrodniczego Tadeusz Trziszka, czek na sumę 62 835,32 złotych. W imieniu całej uczelnianej społeczności Pan rektor zadecydował o przekazaniu tej kwoty na konkretny cel, jakim jest zakup paliwa do naszych fundacyjnych samochodów. Dzięki tej darowiźnie nasz cały zespół medyczny -  Lekarze, Pielęgniarki, Rehabilitanci będę mogli dojeżdżać do Podopiecznych fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci na terenie całego Dolnego Śląska. Warto przy okazji wspomnieć, że nasi Pracownicy w drodze do domów Rodzin, które są pod naszą opieką pokonują w sumie ponad 200 000 km rocznie.

Koncert Uniwersytet Przyrodniczy

Dziękujemy za to piękne wydarzenie, za wspaniałą atmosferę podczas tego niezwykłego jubileuszowego koncertu. 

Szczegółową relację z tego wydarzenia, można zobaczyć na stronach Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, dokładnie tutaj: https://idz.do/A8gSRM