Wrocławski Bieg Sponsorowany – VI edycja już za nami!

Za nami już VI edycja Wrocławskiego Biegu Sponsorowanego.

Po raz kolejny witaliśmy razem wiosnę na wesoło i sportowo. 21 marca na stałe wpisał się w nasz kalendarz wydarzeń. W imprezie łącznie wzięło udział, w różnych przedziałach czasowych prawie 3300 dzieci, młodzieży i dorosłych. Z roku na rok jest nas co raz więcej.

Wysiłek fizyczny, to tak naprawdę zwieńczenie biegu. Wcześniej uczestnicy wysilali się w inny sposób szukając sponsorów: opowiadali o idei biegu, o tym komu ta pomoc służy. Jak wywiązali się z tego zadania? Wspaniale. Pokazali sobie i nam, że są wrażliwymi ludźmi.

Każdy uczestnik biegu ma proste zadanie – nie biegać szybko tylko długo. Za każde przebiegnięte okrążenie wokół Pergoli przy Hali Stulecia pozyskani przez biegaczy sponsorzy przekazują datek na rzecz hospicjum.
Teraz tylko czekamy aż sponsorzy biegaczy wywiążą się ze swojej obietnicy i wesprą naszych małych pacjentów.
ZAPRASZAMY wiosennie za rok!

Jesteście ciekawi, jak było w tym rok?

Zobaczcie krótkie video: https://idz.do/A1gfiW.