Wrocławski Bieg Sponsorowany w… Bolesławcu!

Miejskie Przedszkole Publiczne nr 4 w Boleslawcu już drugi raz realizuje swoja wersję Wroclawskiego Biegu Sponsorowanego. Dyrekcja, Panie i Dzieci nie wybierają się do Wrocławia. U siebie organizują przedszkolną boleslawiecką wersję charytatywnego biegania dla naszych podpiecznych. Jesteśmy bardzo wdzieczni Dzieciom i Rodzicom za energię w bieganiu i pozyskiwaniu sponsorów.
Dziękujemy:
Pani Dyrektor MPP nr 4 Joalncie Mienculewicz i wszystkim Nauczycielkom za świetną organizację i piekną lekcję wychowawczą,
Sponsorom oraz Życzliwym Ludziom za wsparcie, zrozumienie i pomoc,
Wiceprezydentowi Bolesławca  Panu Kornelowi Filipowiczowi za wskazanie swoim zangażowaniem, że inicjatywa jest ważna.
A oto kilka slów od samych organizatorów: „Bieg odbył się w Bolesławcu dnia 22 marca 2016 r. o godz. 15.00. Biegło około 80 dzieci a na listę wpisało się 100 osób. Bezpośrednio na miejscu zebraliśmy 2 200 złotych. Ponadto dwie firmy wpłaciły bezpośrednio do Państwa: to Ceramika Artystyczna 1000 złotych i Firma MEZI-TEC z Legnicy 1000 złotych. Tak więc w tym roku zebraliśmy 4 220 złotych, z czego się cieszymy i jesteśmy szczęśliwi, że możemy pomóc. W załączeniu przesyłam parę zdjęć. O biegu głosno było w lokalnych mediach http://boleslawiec.tv/wideo/dzieci-dzieciom-2/. My też piszemy na naszej stronie interetowej MPP nr 4 w Bolesławcu http://www.mpp4boleslawiec.szkolnastrona.pl/ .
Pozdrawiamy i życzymy dużo siły, bo robicie jako Fundacja i Hospicjum DUŻO DOBRGO.
Społeczność Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 4 w Bolesławcu”.