Wrocławski Bieg Sponsorowany 2019

Wrocławski Bieg Sponsorowany łączy charytatywność ze sportem i przedsiębiorczością. Zasada jest prosta – aby pobiec trzeba znaleźć sponsorów, osoby lub instytucje, które zapłacą za wysiłek fizyczny biegacza. Sponsor płaci biegaczowi za każde pokonane okrążenie czyli około 450 m. Sponsor nie musi oferować dużo, wystarczy 2, 5, 10 zł za okrążenie. Teraz to tylko od biegacza zależy ile okrążeni uda mu się przebiec i jaką kwotę uzbiera.

Wrocławski Bieg Sponsorowany 2019

 Pieniądze finalnie trafiają na konto Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci i są przeznaczane na potrzeby podopiecznych. Cały dochód z biegania zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji, a w szczególności na zakup materiałów medycznych i turnusy rehabilitacyjne dla terminalnie chorych dzieci.

Aby wziąć udział w kolejnej edycji WBS wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić i odesłać do fundacji. Później przechodzimy do działania i jest czas na szukanie sponsorów.

Przed biegiem do odebrania będą karty kontrolne, które będą podbijane za każde okrążenie. Dzięki temu sponsor będzie wiedział ile środków powinien przekazać za wysiłek biegacza.

Więcej informacji organizacyjnych i dokładny harmonogram biegu już wkrótce.

Widzimy się jak zawsze 21 marca na terenie Hali Stulecia