Ruszyła sprzedaż biletów na 9. Noworoczny Koncert Charytatywny na rzecz budowy Domu Opieki Wyręczającej dla dzieci przewlekle i nieuleczalnie chorych z Dolnego Śląska.

9 Noworoczny Koncert Charytatywny - Artyści

Najbliższa edycja Noworocznego Koncertu Charytatywnego odbędzie się 20.01.2019 roku o godz. 18.00, tym razem spotykamy się w Sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego przy Hali Stulecia.

Prowadzenie: Kabaret Neo-Nówka

Goście wieczoru: Kabaret Młodych Panów, Pełech&Horna oraz John Porter

W czasie koncertu przygotowaliśmy kilka atrakcji m.in. aukcję charytatywną, atrakcyjną loterię fantową, kwestę oraz sklepik aukcyjny.

8 grudnia 2010 roku w siedzibie Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci pojawił się Radek Bielecki z wrocławskiego kabaretu Neo-Nówka. Jako posłaniec dobrej nowiny – zaproponował, że razem z Michałem Gawlińskim i Romanem Żurkiem z kabaretu zgromadzą artystów, którzy zagrają koncert charytatywny, prowadzony przez kabaret Neo-Nówka. Podtrzymując tę tradycję, to już po raz 9. spotykamy się na  Noworocznym Koncercie Charytatywnym na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

W tym roku cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na budowę Domu Opieki Wyręczającej. Cel to wyjątkowy, ponieważ Fundacja podjęła się trudu realizacji marzenia o pierwszym takim domu na Dolnym Śląsku. Jest to marzenie Rodzin, rodziców i opiekunów, gdyż dzieci przewlekle i nieuleczalnie chore potrzebują profesjonalnej opieki medycznej, a ich opiekunowie wytchnienia w sytuacjach szczególnych, m.in. kiedy i ich dotknie choroba. Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci jest pierwszym, najdłużej działającym na Dolnym Śląsku domowym hospicjum dla dzieci, organizacją pożytku publicznego utrzymującą się z dochodu z 1% podatku, refundacji kosztów leczenia z NFZ, dotacji sponsorów oraz zbiórek publicznych.

Kupując bilet dorzucasz swoją cegiełkę nie tylko do budowy Domu Opieki Wyręczającej, ale i realizacji marzeń rodziców i opiekunów przewlekle i nieuleczalnie chorych dzieci. Utalentowani artyści o dobrych sercach dają w zamian radość wszystkim tym, którzy lubią łączyć zabawę z pomaganiem. Dlatego zawołaniem koncertowym jest  „Pomagaj i baw się dobrze”. A czasem i „Szacun”.

Bilety numerowane w cenie: 80/110/200 zł

Kupisz tutaj: https://www.biletin.pl/pl/koncert/9-noworoczny-koncert-charytatywny-wroclaw-2019/7376/bilety.html

Zapraszamy serdecznie.