Rozliczamy PITy za 2020 rok

Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu deklaracji podatkowej za 2020 rok?

Przeraża Cię rozliczenie roczne?

Spokojnie! Spieszymy z pomocą!

Prześlij niezbędne dokumenty i dane na:

magda.hatamnejad [at] hospicjum.wroc.pl (subject: AKCJA%20PIT)

w tytule wiadomości wpisz: AKCJA PIT.

AKCJA TRWA OD 1 MARCA 2021 DO 15 KWIETNIA 2021.

ZASADY:

Rozliczamy tylko dochody związane z wykonywaniem pracy:

• - umowa o pracę
  • - umowy zlecenia
  • - renty
  • - emerytury
  • - zasiłki itp.

BEZPŁATNIE:

Rozliczenie jest bezpłatne pod warunkiem przekazania 1% na Fundację Wrocławskie Hospicjum dla dzieci, czyli wpisanie w rozliczeniu KRS 0000 287 982, dla wszystkich osób powyżej 26 roku życia przy jednoczesnej wysyłce deklaracji do Urzędu Skarbowego.

ODPŁATNIE:

a) 35 PLN jeśli nie wychodzi z rozliczenia 1% lub podatnik chce przekazać swój procent na inny cel, a także dla osób poniżej 26 roku życia, oraz osób, które chcą tylko wydruk (bez wysyłki elektronicznej).

b) osoby osiągające dochody za granicą płacą - 80 PLN (jeżeli przychody są z jednego kraju), jeżeli więcej + 50%, czyli 40 zł opłaty dodatkowej za każdy następny kraj. Jeśli podatnik przekaże naszej Fundacji 1%. otrzyma 50% rabatu.

Pamiętaj o komplecie dokumentów, czyli PITy od pracodawców za 2020 r. oraz PIT za rok 2019, celem umożliwienia wysyłki zeznania podatkowego do Urzędu Skarbowego.

Szczególowe informacje pod numeremi telefonów: 665 614 145 oraz 516 290 600