PORA PODSUMOWAĆ naszą tegoroczną akcję KUP PAN KSIĄŻKĘ

Podsumowanie - Kup Pan Książkę

Podczas ostatniej edycji, tego cyklicznego wydarzenia, która odbyło się w dniach 23-26.11.2018 udało nam się sprzedać książki na całkowitą kwotę 32458,90 zł!
To imponujący wynik. Nasze stoisko w Kino Nowe Horyzonty odwiedziło dokonując zakupu 997 osób, wszystkim WAM serdecznie dziękujemy i bardzo serdecznie WAS pozdrawiamy.
TO Super WYNIK! Absolutny REKORD REKORDÓW padł w piątek pierwszego dnia kiermaszu, kiedy pomiędzy godzinami 17.00-21.00 kupiliście książek za kwotę: 10184,90 zł!!!
Ponadto ze zbiórki publicznej do puszek uzbieraliśmy, aż 2267,32 zł i 10 euro!

BARDZO, BARDZO dziękujemy!

Wszystkim Darczyńcom, którzy ofiarowali nam swoje książkowe skarby, wszystkim firmom i instytucjom oraz szkołom, z Wrocławia i całego Dolnego Śląska, które włączyły się w zbiórkę książek na nasz kiermasz. To Wy jesteście współtwórcami tego sukcesu, bez waszego zaangażowania, wynik nie byłby tak wspaniały.

Cały dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na realizację celów statutowych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, m.in. zakup materiałów medycznych dla naszych Podopiecznych.
Najbliższa edycja naszej akcji, nie za rok, jak to bywało zazwyczaj, ale już na wiosnę w dniach 8.-11.03.2019 roku! Mamy nadzieję, że to dla Was dobra wiadomość.
Dziękujemy KINO NOWE HORYZONTY za gościnność i pomoc w organizacji tego wydarzenia.

Do zobaczenia w marcu!