Podsumowany! Charytatywny bieg sponsorowany w Kudowie Zdroju dla dzieci będących pod opieką naszego hospicjum.

Już po raz szósty kudowianie biegali dla podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Jak zawsze w ostatnią sobotę miesiąca organizatorzy czyli Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Kudowie zgromadzili wielbicieli biegania i pomagania w przepięknym Parku Zdrojowym. Oprócz świetnie zorganizowanej trasy biegowej było wiele imprez towarzyszących – loteria fantowa, kiermasz rękodzieła, stoisko z używaną odzieżą, zamek dmuchany, kiermasz artykułów ogrodniczych Pola Nadziei, a także aukcja charytatywna. Niezwykłe w tej imprezie jest zaangażowanie – od dzieci i młodzieży, przez dyrekcję i nauczycieli Zespołu Szkół Publicznych oraz władze miasta, po mieszkańców, kuracjuszy i przedsiębiorców. Można śmiało powiedzieć, że to wydarzenie łączy ludzi dając niesamowita dawkę energii. W tym ostatnim świetny był ZEUS, który na scenie wraz z zespołem Pierwszy Milion przekazywał radość.

Podsumowanie Biegu Sponsorowanego Kudowa 2017

Ostatecznie organizatorzy zebrali 56 584, 83 zł, które przekazali na trzy cele. Jednym z nich było wsparcie naszej działalności – domowej opieki nad dziećmi terminalnie i przewlekle chorymi. Podczas podsumowania w Teatrze Zdrojowym otrzymaliśmy aż 40 000 zł! Serdecznie dziękujemy za pomoc, wspólny czas, radość i przyjaźń. DZIĘ-KU-JE-MY!