Podsumowanie X. Jubileuszowej edycji programu POLA NADZIEI

Szanowni Państwo!

Minął kolejny rok naszych wspólnych działań, za nami już X. Jubileuszowa edycja programu Pola Nadziei. Mieliśmy niesamowite plany wydarzeń, atrakcji, wszystko to jednak musiało zostać zmienione, odwołane. Niestety nie udało się przeprowadzić wielu spotkań edukacyjnych. Do skutku nie doszła również planowana w przestrzeni miasta wystawa plenerowa. Ten jakże niezwykły rok szkolny i wszystkie wydarzenia związane z sytuacją epidemiologiczną zmieniły życie codzienne każdego z nas. Wydarzenia, które miały miejsce, niestety uniemożliwiły nam realizację celów, które zakładaliśmy w ramach programu Pola Nadziei. Z żalem odwołane zostały i nie odbyły się kwesty, a żonkile nie zostały zerwane z pól i przyszkolnych ogródków.

Jednak dzięki Państwa wsparciu, prowadzeniu zbiórek online, zaangażowaniu uczniów w inne formy pomagania, nasze Pola Nadziei dzielnie kwitły w sercach wszystkich. Dziękujemy Państwu serdecznie za ogrom wsparcia, ciepłych słów i symboliczne gesty, które pozwoliły nam pomimo wszystko nieść pomoc potrzebującym małym pacjentom hospicyjnym.

W tym roku szkolnym udało nam się pozyskać wspólnymi siłami 24 427,15 zł. Za każdy grosz wrzucony do puszki czy to tradycyjnej, czy wirtualnej dziękujemy Państwu i wszystkim darczyńcom z całego serca. Udało się nam również zorganizować kolejną już edycję konkursu plastycznego i literackiego „Żółty żonkil symbolem życia”, prace zwycięzców będą tradycyjnie opublikowane w kalendarzu i posłużą do promocji kolejnych edycji programu.