Na charytatywni allegro trzy niezwykłe obrazy autorstwa 0Rh+

Przez 2 tygodnie macie Państwo jedyną okazję, by wejść w posiadanie obrazu lub całego tryptyku płócien autorstwa artysty niepokornego jakim jest  Kamil Tobiasz ukrywający się pod pseudonimem 0Rh+ (Instagram: https://www.instagram.com/0rhplus.art/). Obrazy powstawały w ciągu trzech godzin, na żywo, pod okiem obserwatorów. To nie lada gratka dla miłośników motoryzacji, bo prace inspirowane były najnowszym modelem BMW X2.  Nie zaskakuje więc, że tematem przewodnim jest prędkość. Ruch tak szybki, że nawet nie sposób długo o nim opowiadać.

Dziękujemy darczyńcy - BMW TEAM w Długołęce k. Wrocławia - za podarowanie obrazów! Dlaczego to zrobił? Nasz wybór Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci był dość oczywisty. Bardzo bliskie są nam działania lokalne, zwłaszcza te na rzecz najmłodszych – wpisuje się to w naszą strategię odpowiedzialnego biznesu. Wierzymy, że obrazy trafią w dobre ręce, a zysk z ich sprzedaży zasili hojnie cele statutowe Fundacji. Zapraszamy do licytacji. – mówi Olaf Piechociński, Dyrektor Zarządzający salonu BMW TEAM.

Dla osoby, która wylicytuje najwyższą kwotę za jeden z trzech obrazów Dealer BMW TEAM przygotował dodatkową nagrodę.

Zapraszamy do zabawy i pomagania.

Celem Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, która działa nieprzerwanie od 2007 roku,  jest opieka nad nieuleczalnie chorymi dziećmi z całego Dolnego Śląska. We Wrocławiu Fundacja ma 9 podopiecznych, na całym Dolnym Śląsku 60. Opiekuje się dziećmi w ich własnych domach, bo tam człowiekowi jest najbezpieczniej i najlepiej. Jest to hospicjum domowe. Fundacja zapewnia opiekę medyczną, psychologiczną, socjalną. Część wydatków finansuje państwo, ale są one niewystarczające w stosunku do potrzeb. Pomagają osoby indywidulane, firmy i instytucje - głównie z Dolnego Śląska.

Obecnie fundacja prowadzi kampanię Wypełnij mój świat kolorami. Do końca kwietnia można przekazać 1% podatku wpisując KRS 0000 287 982 w rozliczenie roczne.

Autorka zdjęć: Małgorzata Rakowska

Zapraszamy do licytacji obrazów na Charytatywni Allegro

Obraz 1 - http://charytatywni.allegro.pl/obraz-1-kamila-tobiasza-z-tryptyku-predkosc-i6723145

Obraz 2 - http://charytatywni.allegro.pl/obraz-2-kamila-tobiasza-z-tryptyku-predkosc-i6723148

Obraz 3 - http://charytatywni.allegro.pl/obraz-3-kamila-tobiasza-z-tryptyku-predkosc-i6723151