Już w ten piątek - 9. BUY A BOOK w MAGNOLIA PARK!

Już po raz 9. mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w dorocznej akcji „Buy a Book”, czyli charytatywnym kiermaszu książek na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Jak co roku udział w inicjatywie zadeklarowało kilkadziesiąt wrocławskich firm i organizacji we współpracy z wrocławskim oddziałem Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL). W tym roku wydarzenie organizują wrocławscy pracownicy dwóch  firm zrzeszonych w ABSL. Jedną z nich jest EY GDS Poland. Organizatorzy zaplanowali dużo dodatkowych atrakcji.

Buy a book

Kiermasz książek odbędzie się 6-7 września w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu.

Każda zainteresowana osoba może przyjść w tych dniach do centrum Magnolia, znaleźć ciekawą książkę, komiks lub audiobooka i za 5 złotych, lub wielokrotność tej kwoty, nabyć interesującą go publikację.

Książki zbierane były, i nadal są, wśród pracowników wrocławskich firm, a także przez organizacje zaangażowane w to przedsięwzięcie. Podczas kiermaszu znaleźć będzie można tytuły, które zaciekawią i zainspirują każdego, uzupełnią domową biblioteczkę lub mogą być doskonałym prezentem dla rodziny i znajomych. Całość funduszy zebranych w dniach 6 i 7 września zostanie przekazana na rzecz wsparcia oraz realizacji obecnych i planowanych projektów Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Buy a book

Tegoroczna 9. akcja Buy a Book odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka oraz Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławia (ARAW). Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Magnolia Park we Wrocławiu.

Podczas zeszłorocznej edycji zebrano 18110,86 złotych i 10 euro. Łącznie, przez osiem ostatnich edycji do Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci trafiło ponad 100 000 złotych.

Organizatorzy zaplanowali dodatkowe atrakcje dla wszystkich uczestników, w których udział może wziąć każdy, niezależnie od wieku. Aby dowiedzieć się więcej i śledzić na bieżąco informacje związane z akcją zapraszamy na stronę inicjatywy na Facebooku (wystarczy wpisać Buy a Book Wrocław):

Aktualne wiadomości dotyczące akcji „Buy a Book” będą również publikowane na kanałach społecznościowych  (Instagram/Facebook/Twitter) Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Buy a Book program