Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci poszukuje Lekarza

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci od 2007 roku prowadzi domowe hospicjum dla dzieci przewlekle i nieuleczalnie chorych na terenie Dolnego Śląska. Zapewnia stałą opiekę paliatywną dziecku oraz kompleksowe wsparcie rodzinie.  Siedziba fundacji mieści się we Wrocławiu, działają dwie filie w Lubinie i Zgorzelcu, a  podopieczni znajdują się na terenie województwa dolnośląskiego.

Miejsce pracy: Wrocław i Dolny Śląsk

Zapraszamy do współpracy lekarzy:

1. specjalistów (lub w trakcie specjalizacji) w dziedzinie pediatrii lub neonatologii lub neurologii dziecięcej lub onkologii i hematologii dziecięcej lub anestezjologii lub chirurgii dziecięcej lub medycyny paliatywnej lub medycyny rodzinnej,

lub

1. legitymujących się dokumentem ukończenia kursu zgodnego z programem specjalizacji w dziedzinie medycyny paliatywnej,

Forma zatrudnienia, zakres obowiązków i warunki wynagrodzenia do uzgodnienia, możliwość rozwoju zawodowego,  stabilność zatrudnienia. Aplikacje prosimy kierować na adres rekrutacja [at] hospicjum.wroc.pl w tytule maila podając „lekarz”. Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Na pytania odpowiemy pod numerem telefonu 795 524 910.