9. Noworoczny Koncert Charytatywny – Dziękujemy!

To była gorąca niedziela, pomimo zimowego chłodu, nasze wydarzenie i emocje z nim związane rozgrzały serca uczestników do czerwoności. Kameralna atmosfera sali audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego sprzyjała nastrojowi, jaki udzielił się wszystkim podczas solowego występu Johna Portera i gitarowego duetu Pełech&Horna. Puentą wieczoru, był kabaretowy występ zespołu Kabaret Młodych Panów.

John Porter    Pełech&Horna     Kabaret Młodych Panów

Jednak niedościgniony w swych zdolnościach scenicznych Kabaret NEO-NÓWKA, budował napięcie podczas fenomenalnie i przebojowo poprowadzonej licytacji charytatywnej. Radek Bielecki, Michał Gawliński i Roman Żurek z pomocą Kasi Stoparczyk, potrafili sprawić, że publiczność chętnie zaangażowała się w licytację, która zakończyła się niebagatelną sumą 91 500 zł. W koncertowej przerwie publiczność nie zawiodła angażując się loterię i dokonując zakupu w okolicznościowym sklepiku. Mnóstwo ciekawych płyt z autografami artystów, grafik, zdjęć i limitowanej serii koszulek przygotowanych specjalnie na to wydarzenie, znalazło swoich nabywców. Za to wszystko dziękujemy. To pozwala podsumować nam koncert kwotą 165 975,77 zł, które zostanie przeznaczone na realizację naszego marzenia o budowie Domu Opieki Wyręczającej dla dzieci przewlekle i nieuleczalnie chorych z Dolnego Śląska. 

Dom Opieki Wyręczającej    Dla nich robimy koncert

Na widowni nie zabrakło najważniejszych gości tego wieczoru Rodziców podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. To właśnie z myślą o nich zorganizowaliśmy ten koncert. To dla ich Rodzin budujemy Dom Opieki Wyręczającej. Dziękujemy, że znaleźliście czas, by być z nami. Dziękujemy za piękne słowa, które ze sceny wypowiedzieli w imieniu wszystkich Rodziców Państwo Ewelina i Filip Bartoszewscy to były chwile autentycznego wzruszenia.

9. Koncert Noworoczny    9. Noworoczny Koncert Charytatywny    9 Noworoczny Koncert Charytatywny

W trakcie naszego wydarzenia ogromną pracę wykonali nasi Wolontariusze. To dzięki nim to wszystko było możliwe. Wielki za to dla Was SZACUN!

Wolontariusze    wolontariusze    Wolontariusze

To wszystko nie udałoby się bez życzliwości i otwartości wielu osób. Pięknie dziękujemy! Szczególnie Neo-Nówce – za impuls do działania, za bycie z nami, za wytrwałość i wyrozumiałość, za chęć uczenia się nas.

Kabaret Neo-Nówka    Neo-Nówka    Prowadzący    Ikona     Neonówka i Kasia Stoparczyk

 

A także wszystkim Wykonawcom, Wolontariuszom i Wspaniałej Publiczności oraz Darczyńcom i Sponsorom. Do zobaczenia za rok!

Sponsorzy 9. Noworocznego Koncertu Charytatywnego   Podziękowania

 

Patronat Medialny:

Radio RAM    Radio Wrocław