8. Noworoczny Koncert Charytatywny – dziękujemy!

Miesiące przygotowań i ten dzień! Ostatnia niedziela stycznia i ferii dolnośląskich. Główna sala Narodowego Forum Muzyki, gwar, światła. I zaczynamy. Na scenie Radek Bielecki z Neo-Nówki w roli wokalisty i od razu robi się energetycznie. A później lawina zdarzeń i wydarzeń – występ Chłopięcego Chóru NFM pod kierownictwem Małgorzaty Podzielny z akompaniującą na fortepianie Agnieszką Lewandowską-Gryś, Mikromusic i Ani Rusowicz. I niezrównani kabareciarze Neo-Nówki: Radek Bielecki, Michał Gawliński i Roman Żurek. Warto przy tej okazji podkreślić, że Neo-Nówka zainicjowała pierwszy koncert (a za nim jak lawina kolejne), ale to Natalia Grosiak z Mikromusic jest matką tej idei za co bardzo dziękujemy.

Na widowni ludzie, którzy pomagają bawiąc się. I goście najważniejsi – podopieczni Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci oraz ich bliscy. To z myślą o nich powstała cała impreza. To im zapewniamy jak najlepsze życie – w rodzinnym domu, bez bólu, bezpiecznie. To im dziękujemy, że znaleźli czas, by być z nami.

Obiecywane emocje jak zawsze były. I za sprawą loterii fantowej, i prowadzonych przez Neo-Nówkę licytacji. Niekwestionowanym królem aukcji był Pan Robert, który stał się m.in. posiadaczem obrazu Pani Magdy (Mamy naszej podopiecznej Arlety) ze sztabką złota oraz koszulki Barcelony z autografami Messiego, Neymara, Suareza. Panie Robercie – kłaniamy się w pas!

To wszystko nie udałoby się bez życzliwości i otwartości wielu osób. Pięknie dziękujemy! Szczególnie Neo-Nówce – za impuls do działania, za bycie z nami, za wytrwałość i wyrozumiałość, za chęć uczenia się nas.

A także wszystkim Wykonawcom, Wolontariuszom i Wspaniałej Publiczności oraz Darczyńcom.

Koncert podsumowujemy kwotą 186 358,86 zł, która pozwoli nam na bieżącą opiekę – opłacenie leków, materiałów medycznych, rehabilitacji. Dzisiaj zajmujemy się 57 rodzinami z terenu Dolnego Śląska. Wszystko co robimy – od opieki medycznej, pielęgniarskiej przez psychologiczną i socjalną po dbanie o czas wolny rodzeństwa i rodziców – ma jeden cel. Jest nim jak najlepsza jakość życia rodzin, w których dziecko jest nieuleczalnie chore.

Ale to jeszcze nie koniec koncertowej atmosfery. Do 12 lutego możecie Państwo licytować na charytatywni.allegro:

A tutaj link do wszystkich aukcji na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=4159

Zapraszamy koncertowym: Pomagaj i baw się dobrze!

Sponsorzy: ING, Insert, Double Tree by Hilton, Toyota Długołęka Dobrygowski, Wroclavia, XL Catlin.

Patroni medialni: Radio RAM, Radio Wrocław, TVP3 Wrocław.