6. Noworoczny Koncert Charytatywny

Bardzo Wam dziękujemy! Koncert nam się udał. Jak bardzo? Przeczytajcie tutaj.

6. Noworoczny Koncert Charytatywny

24 stycznia 2016, godz. 18.00

Narodowe Forum Muzyki

Zapraszamy! Jak zawsze koncert brawurowo poprowadzi kabaret Neo-Nówka, a muzycznie nas dopieści Ewa Bem, People of the Haze z Adrianną Styrcz oraz HooDooBand. Nie zabraknie niespodzianek, aukcji charytatywnych, wzruszeń i zabawy.

Zobaczcie co można wylicytować podczas koncertu. Pobierz ulotkę.

Już można kupić cegiełki i otrzymać wejściówkę na koncert: VIP – 100 zł, I kat. – 80 zł, II kat. – 50 zł, III kat. – 30 zł. Płatność TYLKO gotówką.

  • Cegiełki i wejściówki dostępne wyłącznie w kasach Narodowego Forum Muzyki, pl. Wolności 1, Wrocław.
  • Kasy czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 11:00 – 18:00 (lub do godziny wieczornego koncertu) z przerwą między 15:00 a 15:30.
  • W sobotę i niedzielę kasa jest czynna od 2 godzin przed koncertem.
  • Rezerwacji biletów można dokonać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 pod numerem telefonu: 71/715 97 00.
  • Rezerwacji można dokonać także mailowo pod adresem: rezerwacje [at] nfm.wroclaw.pl.
  • Złożenie zamówienia nie gwarantuje rezerwacji miejsc. Po weryfikacji zamówienia przesyłamy mailowe potwierdzenie dokonania rezerwacji. Na Państwa maile odpowiadamy od poniedziałku do piątku.

Cały dochód przeznaczymy na cele statutowe, w tym na zakup leków na dla naszych podopiecznych.

Publiczność na 5 Noworocznym Koncercie Charytatywnym

Obejrzyj film na naszym kanale YouTube

8 grudnia 2010 roku w siedzibie Fundacji pojawił Radek Bielecki z wrocławskiego kabaretu Neo-Nówka. Okazał się posłańcem dobrej nowiny – zaproponował, że razem z Michałem Gawlińskim i Romanem Żurkiem z kabaretu zgromadzą artystów, którzy zagrają na rzecz Fundacji koncert charytatywny. A kabaret Neo-Nówka go poprowadzi. Koncert zaplanowaliśmy na 6 stycznia 2011 roku. Czasu było bardzo mało, ale taka propozycja! Mimo Świąt, Sylwestra i bardzo krótkiego czasu udało się.

I tak trwa ta tradycja. Co roku się spotykamy. Utalentowani ludzie o dobrych sercach dają radość i wytchnienie rodzinom z chorymi dziećmi i wszystkim tym, którzy lubią łączyć zabawę z pomaganiem. Dlatego zawołaniem koncertowym jest „Pomagaj i baw się dobrze”. A czasem „Szacun”.

Kontakt

Ariadna Kamińska

795 524 913

ada.kaminska [at] hospicjum.wroc.pl
 

Gospodarze Noworocznego Koncertu Charytatywnego

Koncert organizujemy dzięki:

Patroni medialni:

  TVP Wrocław wroclaw.pl Kultura OnLine Info Art 24 Radio Wrocław Radio Kultura Radio Ram