Media o nas

Oławska Telewizja Kablowa - Aktualności

07 gru

Dzieci z przedszkoli i szkół oławskich podarowały morze pluszaków naszym podopiecznym. Dziękujemy!

Loading Video...

Pogaduchy w dobrym tonie na antenie Radia Rodzina

30 lis

Zapraszamy do wysłuchania audycji, której gośćmi były Ola Bojo, wolontariuszka Fundacji i Beata Hernik-Janiszewska, prezes Fundacji.

Loading Video...

Fakty TVP3 Wrocław - Dzień Życzliwości

23 lis
Loading Video...

Polskie Radio Wrocław - Reportaż Magdaleny Skawińskiej Strata

01 lis

Reportaż Magdaleny Skawińskiej Strata, który zrealizowano dla Polskiego Radia o naszych byłych podopiecznych Irku i Hubercie. O stracie, żałobie i tych, którzy zostają....

Loading Video...

SprawnyMarketing - Michał Sadowski przekazuje nagrodę na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

26 paź

Michał Sadowski pomagał nam pozyskiwać 1%, a teraz przekazał nam nagrodę za zajecie 1. miejsca dla najlepszego prezentera podczas konferencji #ILOVEMKT. Dziękujemy za pamięć o nas, wielkie serce i mnożenie dobra.

Loading Video...

Informacje Echo24 - Wielkie Tchnienie Życia

17 paź

Podczas Wielkiego Tchnienia Życia niebieska wstęga wolontariuszy i przyjaciół fundacji otoczyła wrocławski Rynek. Z okazji Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej pokazaliśmy radość z życia – takiego jakie mamy. Naszego jedynego.

Loading Video...

XI Bieg Sponsorowany w Kudowie Zdroju

09 paź

XI Bieg Sponsorowany w Kudowie Zdroju – charytatywna impreza organizowana przez Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II i przy wsparciu całej lokalnej społeczności Kudowy Zdrój. Jak zawsze panował wspaniały nastrój. Dziękujemy!

Wolontariat w programie Misja na Marsa, Radio RAM

25 wrz

arcin Furmański i Krzysztof Janoś gościli w audycji Radia RAM Beatę Hernik-Janiszewską - prezes Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci – i Katarzynę Paczyńską - zaangażowaną wolontariuszkę.  O czym mogli rozmawiać? Wiadomo -  o wolontariacie.  arcin Furmański i Krzysztof Janoś...

Dzień Dziecka 2017 w Centrum Kultury Zamek

10 lip

Dzień Dziecka w rodzinach, w których najmłodsi chorują jest wyjątkowy, intensywny, pełen emocji. I takie było świętowanie w fundacyjnym gronie. Superbohaterowie opanowali zamek, żeby wywołać i utrwalić uśmiechy na twarzach dzieci – małych i dużych.

Strony