Przełam się sztuką dla podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci 8.12.2017

Dla wielbicieli sztuki i pomagania wspaniała okazja – aukcja obrazów i form przestrzennych, z których część dochodu pomoże Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Świąteczną Aukcję Sztuki „Przełam się sztuką”. W tym roku licytowanych będzie ponad 30 obiektów, a część z nich charytatywnie dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Prezentujemy Państwu prace na papierze oraz małe formy artystyczne. Mogą one stać się pomysłem na świąteczny prezent. Niezobowiązujące w swojej formie, są nie tylko wartością materialną, ale również czymś, co budzi emocje, wrażliwość, fascynuje lub intryguje, coś, co sprawia, że obcujemy nie tylko z pięknym przedmiotem, ale konkretną ideą, koncepcją, indywidualnością. Chcemy pokazać, że stając się aktywnym odbiorcą sztuki - kolekcjonerem, możemy podarować sobie lub swoim bliskim nową jakość nie tylko estetyczną, ale także intelektualną i emocjonalną.

Przełam się sztuka

Zapraszają Galeria Wnętrza i Galeria Sztuki Arttrakt.

08.12, g. 19 w Galerii Wnętrza, ul. Szwedzka 5a