5. Noworoczny Koncert Charytatywny

Nasz jubileuszowy koncert odbył się i było pięknie. Przepona została przećwiczona, bo Radek i Michał z Neo-nówki pokazali na co ich stać. Piękne kobiece głosy - Magda Kumorek, The Crackers i Girls on Fire - dostarczyły wzruszeń i poruszeń. Licytacje w tym roku były rekordowe! A całość wpływów (z biletów, aukcji i datków do puszek) to 35 960 zł!  Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji oraz tym, którzy zaufali nam i kupili bilet.

Wszystkie pozyskane środki przeznaczymy na rehabilitację domową małych pacjentów z Dolnego Śląska. Średni miesięczny koszt rehabilitacji jednego dziecka to ok. 800 zł, a przy ponad 250 podopiecznych potrzeby są duże.

Pożegnaliśmy gościnną salę Filharmonii Wrocławskiej. W przyszłym roku widzimy się w Narodowym Forum Muzyki.

Film https://www.youtube.com/watch?v=ViD8sT_qb34

Ariadna Kamińska