3. Noworoczny Koncert Charytatywny

26 stycznia 2013 r.

Godz. 18.00

Filharmonia Wrocławska

I za nami 3. Noworoczny Koncert Charytatywny. Było i wstęgi cięcie, i przemowa, i występy muzyczne przedniej jakości, i aukcje z przebierankami i pierścionkiem na sznurku. I goście hojni i radośni. Zabawa i przyjemność.

Jak zwykle gospodarzami koncertu byli panowie z Kabaretu Neo-Nówka i zespół Żarówki. A muzykującymi gośćmi - L.U.C, Me Myself and I, Janek Samołyk, Formacja Chłopięca Legitymacje i RADOSNY. Wszyscy związani z Wrocławiem, z Dolnym Śląskiem. I to jest ważne, bo Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, która otrzymał cały dochód z tego grania, też działa na terenie województwa dolnośląskiego. Każdy kto był z nami podarował coś od siebie chorym dzieciom. Wszystkie pozyskane pieniądze (23 023,17 zł )przeznaczymy na zakup sprzętu medycznego dla dzieci. Miesięcznie, w zależności od potrzeb, koszt zakupu sprzętu waha się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Dziękujemy. Zapraszamy za rok.

Baw się i pomagaj. Łatwo być dobrym.